پایگاه خبری دی پرس | daypress.ir

به‌روز شده در: ۰۴:۰۶ - ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۳
كدخبر: ۳۵۳۷۶
تاريخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
آخرین اخبار از مشکل ویزای متقاضیان حج
معاون سازمان حج و زیارت درباره صدور ویزا برای زائران ایرانی گفت: تلاش داریم تا به سرعت سیستم را باز کنیم و قول مساعد نیز از سوی مسئولان وزارت حج عربستان برای برطرف شدن این مشکل داده شده است.
مهر: معاون سازمان حج و زیارت درباره صدور ویزا برای زائران ایرانی گفت: تلاش داریم تا به سرعت سیستم را باز کنیم و قول مساعد نیز از سوی مسئولان وزارت حج عربستان برای برطرف شدن این مشکل داده شده است.
 
 غلامرضا رضایی اظهار داشت: با وجود این مشکلات اما در حال حاضر روزی بیش از چهار هزار و 500 تن عازم به سفر عمره مفرده هستند و پروازها لغو نشده است و تنها تاریخ رفت برخی زائران تغییر یافته است.

 وی درباره تاریخ های مشخص پرواز زائران گفت: تا کنون ویزای پروازهای تاریخ های دهم، یازدهم و دوازدهم صادر نشده است و پروازهای 17 و 18 و 19 به روزهای دهم، یازدهم و دوازدهم تغییر یافته است و به همین ترتیب از اولویت های بعدی و ویزای دپو استفاده می شود تا زمانی که سیستم به حالت عادی بازگردد.
 
رضایی با اشاره به ادامه این وضعیت در ماه رمضان تصریح کرد: با توجه به تاخیرات پیش آمده در صدور ویزای حجاج احتمال دارد که بازگشت زائران از ابتدای ماه رمضان به نیمه این ماه برسد.
Bookmark and Share
* نام:
ايميل:
* نظر: